Sieć Naukowo-Medyczna

Sieć Naukowo-Medyczna (Scientific and Medical Network)

 prezentuje:

Kształtujące Wpływy

Pola, Archetypy i systemy

7 -11 września 2017

Nasze życie i nasza psychika kształtowane są przez wpływy, z których często nie zdajemy sobie sprawy. Nasza historia, kultura, ludzie, których spotykamy, systemy Ziemi, a nawet pola planetarne odgrywają istotną rolę w naszym życiu. Idea kształtujących nas wpływów sięga co najmniej czasów Arystotelesa i jego pojmowania duszy jako formy ciała, idei przekładającej się na pola współczesnej fizyki, idea ta odzwierciedlona jest także w badaniach Iana Stevensona, które sugerują, że może istnieć coś takiego jak fizyczne i psychologiczne wpływy z poprzedniego życia. Archetypy sięgają nawet dalej i są związane z formami Platona. Spotkanie to będzie kontynuacją naszego Spotkania Kontynentalnego w Rzymie we wrześniu zeszłego roku, na którym zostały podjęte tematy takie jak: ewolucja zbieżna, atraktor i miłość. Dołącz do Profesora Piotra Skubały, Pawła Kieniewicza, Davida Lorimera i innych w poszukiwaniu ukrytych wpływów kształtujących nasze życie.

 

Prosimy o przesyłanie abstraktów do Davida Lorimera, dl@scimednet.org najpóźniej do 31 lipca.

 

Program

Formalny program rozpocznie się w czwartek wieczorem kolacją powitalną i będzie trwać przez cały weekend, aż do poniedziałkowego śniadania. Program zostanie przygotowany na podstawie zaakceptowanych abstraktów. Rozmowy i dyskusje będą prowadzone w języku angielskim.

 

Pakiet zakwaterowania

na cztery noce obejmuje, śniadanie, obiad, kolację oraz nocleg od czwartku wieczór do niedzieli, a także przekąski i napoje w sobotę i niedzielę. Podczas weekendu odbędą się wycieczki po okolicy.

Koszt dla polskich mieszkańcow: 900 zł za osobę.

Rejestracja i informacja: paul@sichow.pl

Tel: 882-490-636

 

 

ENPL